• 7622 W Belmont Ave., Chicago, IL 60634
    5815 W Irving Park, Chicago, IL 60634
  • Phone Number: 773-625-5437 Phone Number: 773 427 5437
Bezpieczne i przepełnione radością i zabawą środowisko.

Nasze przedszkola są częścią programu ExceleRate. Oznacza to, że mamy o wiele wyższe standardy dotyczące bezpieczeństwa, zdrowia, edukacji… niż inne przedszkola nie będące w tym programie. Zatrudniamy tylko najlepszych, najlepiej wykształconych nauczycieli z doświadczeniem w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Nasi nauczyciele cechują się ciepłym podejściem do innych, cierpliwością oraz są ponad wszystko oddani swojej pracy.

Godziny otwarcia: jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30 ano do 6.00 wieczorem.

Wiek: Przyjmujemy dzieci w wieku od 15 miesięcy do 6 lat

Będzie nam przyjemnie pomoc Państwu „wyjść” z pieluszek.

Za niewielką opłatą przyjmujemy również dzieci w pieluchach i przy współpracy rodziców systematycznie staramy się zachęcić dzieci do korzystania z toalety.

  • Lekkie buciki
  • dwie pary ubranek na zmianę
  • poduszeczkę
  • kocyk
  • pieluchy
  • nawilżane chusteczki i maści (jeśli są potrzebne)
  • paczkę chusteczek higienicznych oraz rolkę ręcznika papierowego
teacher and pupils using wooden shapes in school

Koszt: cena za przedszkole zależy od wieku dziecka i programu. Po więcej informacji prosimy o bezpośredni kontakt z nami.

Przyjmujemy dzieci z dofinansowaniem Stanowym. Pomagamy w wypełnieniu aplikacji.

Bezpieczeństwo w przedszkolu

Bezpieczeństwo, to podstawa w naszych przedszkolach. Każda nasza klasa jest monitorowana. Drzwi wejściowe mamy zaopatrzone w elektryczne zamki, aby nikt niepożądany nie mógł się dostać z ulicy.

Mamy monitoring przy drzwiach, tak aby słyszeć i widzieć, kto wchodzi do naszego lobby.

Wszyscy nasi pracownicy mają ukończone kursy CPR i pierwszej pomocy.

Przed zatrudnieniem sprawdzamy przez FBI przeszłość kryminalną każdej osoby chętnej do pracy w naszym przedszkolu.

Wszyscy pracownicy są przeszkoleni do działania w razie nagłych niespodziewanych wypadków, jak tornado, pożar, włamanie itd.

Kontakt z Rodzicami

Uważamy, że komunikacja pomiędzy rodzicami a nauczycielami jest bardzo istotna dla zapewnienia najlepszego rozwoju dziecka, zaspokojenia jego potrzeb, oraz stworzenia miłej i bezkonfliktowej atmosfery. Właśnie dlatego jesteśmy codziennie w przedszkolu do Państwa dyspozycji. Możecie się z nami spotkać osobiście lub zadzwonić, gdy zaistnieje taka potrzeba. W ciągu roku szkolnego robimy również zebrania dla rodziców, abyście Państwo mogli dowiedzieć się więcej o postępach w rozwoju Waszych dzieci. Jako jedno z niewielu przedszkoli używamy przedszkolnego APPsa, tak abyście na bieżąco wiedzieli, co Wasze dzieci robią w przedszkolu. Wysyłamy zdjęcia Waszych maluchów z przeróżnych zajęć, zdjęcia projektów, nad którymi pracują, a przede wszystkim informujemy Was na bieżąco o wydarzeniach w naszym przedszkolu, takich jak wycieczki, przedstawienia, zebrania itd. To wszystko po to, aby nie umknęło Państwu nic z życia Waszych dzieci. Zapraszamy też do polubienia naszej strony na Facebooku. Znajdziecie tam Państwo tony zdjęć i nagrań z przedstawień, wycieczek, oraz z życia naszego przedszkola.

Wyposażenie przedszkola

Nasze przedszkola posiadają mnóstwo najwyższej klasy zabawek i materiałów edukacyjnych. Nasze place zabaw są wyposażone w bezpieczne zjeżdżalne, huśtawki, zabawki do zabaw motorycznych i nie tylko. Place zabaw są dostosowane do dzieci w każdym wieku. Oprócz huśtawek, tuneli, zjeżdżalni… posiadamy rowerki, samochody, zestawy wypoczynkowe dla dzieci… W ciepłe dni dzieci korzystają z piaskownic oraz bawią się woda, pryskając się lub kapiąc w basenikach.

Zdrowe Posiłki

W Happy Kids serwujemy trzy, pełne posiłki dziennie: śniadanie, obiad oraz kolację. Posiłki są zdrowe, pełne witamin i mikroelementów i spełniają kryteria USDA dla małych dzieci.

Śniadanie składa się z mleka, owoców, chleba lub innych węglowodanów, mięsa, bądź innych protein.

W skład obiadu oraz kolacji wchodzi mleko, mięso lub inne proteiny, chleb, makaron lub inne węglowodany, oraz warzywa i owoce.

Nasze posiłki są domowe i w europejskim stylu. Nie bawimy się w jedzenie organiczne, tylko karmimy, jak u babci. Sami wychowaliśmy się na obfitych, pysznych, polskich posiłkach, dzięki czemu nie chorowaliśmy i byliśmy silni, dlatego uważamy, że dziecko powinno jeść wszystko, by być zdrowym.

Rok Szkolny

Co roku w naszym przedszkolu są przeprowadzane darmowe badania słuchu, wzroku oraz rozwoju intelektualnego dzieci.

Dwa razy w roku mamy zdjęcia grupowe i portretowe.

Kilka razy w roku organizujemy przedstawienia dla rodziców i rodzin. Nasze przedstawienia są niesamowite.

Na graduacje, grupa Kindergarten również występuje przed rodzicami i dalsza rodzina. W ten dzień wręczamy nagrody i dyplomy dla naszych absolwentów.

Raz w miesiącu organizujemy wycieczkę. Muzeum, teatr, basen, ZOO – co miesiąc coś innego. Dzieciaki tłumnie biorą udział w naszych wyjazdach. Uważamy, że takie wycieczki uczą dzieci samodzielności, otwierają przed nimi świat i wpływają na wspaniałe relacje z rówieśnikami.

Kilka razy w roku zapraszamy również do siebie ciekawe osoby: strażak, policjant… Dzieci mają okazje porozmawiać ze swoimi idolami, poznać ich zawód i dowiedzieć się ciekawych rzeczy na ich temat.
Kalendarz na cały rok szkolny otrzymacie Państwo w biurach naszych przedszkoli.